trubchyk (trubchyk) wrote,
trubchyk
trubchyk

Председатель ВС ЕХБ Украины В.Нестерук призывает к молитве

Ми покликані до миру, справедливості і збереження єдності

e-mailДрук

У зв’язку з останніми політичними подіями в країні Всеукраїнський союз церков ЄХБ закликає кожного християнина не стояти осторонь сьогоднішніх конфліктів, а посилити молитви за припинення ворожнечі та насилля. Незалежно від різнобічних поглядів на політичні баталії, просимо вас, брати і сестри, долучитися до активної думки тих співгромадян, які намагаються запобігти глибокій руйнації у відносинах між владою і народом. Пам’ятаймо, серце, яке вболіває за свій народ, не стоїть осторонь його проблем, здатне любити і перемагати цією любов’ю агресію, ненависть і самочинство.

Просімо у Бога дати небесної мудрості і страху Господнього усім, хто представляє нашу державу, щоб не допустити гіршого. Усі ми власноруч творимо сьогодні історію, представляючи єдине ціле нашої країни. Тому пильнуймо, щоб не перетнути межу, де гнів та розбрат витісняють євангельські принципи.

Разом з усім українським народом звертаємося до представників держави припинити будь-яке силове втручання, не забороняти українцям мирно висловлювати волю народу, не застосовувати жорстоке насильство під час масових громадських акцій.

Ми, як послідовники Христа на землі, і як громадяни своєї країни, занепокоєні останніми подіями і приєднуємося до волі народу, невпинно здіймаючи молитви про мирне розв’язання цього конфлікту, яке принесло б Україні благополуччя і розвиток.

В’ячеслав Нестерук, голова ВСЦ ЄХБ

Tags: Молитвенная нужда, Украина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments